עמוד הבית » פוסטים מפייסבוק » ‫* דני יחזקאל – פחדן ומושחת !!!

‫* דני יחזקאל – פחדן ומושחת !!!

– מזה כ… 12 שנים וקצת “משמש” דני יחזקאל כראש תחום מודיעין , במח’ החקירות של הדיקטטור והארכי מושחת רפי עמיאל .- בתחילת חשיפת השחיתויות במח ‘ החקירות – בשלב החקירה המשטרתית הסמוייה – התבטא דני יחזקאל לא אחת ואמר :** …” אנחנו ( אתה ואני – ר . ר ) ננצח את כל המושחתים ” … כי :* רפי עמיאל ושמואל גונן …לא אנשי חוק , ובטח לא יכולים להיות בחקירות .* המקור המודיעיני נחשף .רפי עמיאל לא רוצה לטפל בזה .( לימים המקור …נירצח ! – ר . ר) .* יש תיקי חקירה של עבריינים שמטוייחים , מסיבות פסולות .( ראובן גבריאלי למשל ) .* יש פעיליות מבצעיות שלא מתבצעות משיקולים זרים .( לדוגמא הוא נקב באי הטיפול בדירת המסתור של סוחר הסמים , ומממן הברחת מכולות סיגריות , י .נ ) .* רפי עמיאל הולך לאירועים של עבריינים ונשואי חקירות . ( של מש ‘ גבריאלי ) .* ראובן גבריאלי קיבל תנאים מועדפים בחקיאתו מרפי עמיאל.
רפי עמיאל איים עליך באמצעות חברו מאיר אברג’יל .( ראש ארגון הפשיעה ) . יוסי מלכה מחברת “אלוג “ לא היה צריך להיעצר . ( זה שתפרו לו תיק – ר .ר ) .- היתה הוראה של רפי עמיאל .
נגד שמעון מזרחי ( מבעלי מכבי ת”א כדורסל ) , היתה חייבת להיות חקירה , אבל לא היה אישור .* בעלי “גיבור ספורט” היו חייבים להיחקר , ולא היה אישור .* הקידום של שמואל גונן ניתפר ע”י רפי עמיאל , גונן הרי לא עובד בכלל .* את חוות הדעת רפי עמיאל אמר לי לכתוב לך. * העובדה שרפי עמיאל מסרב לתת לך לעבוד , ומחזיר אותך מפעיליות בשטח היא שערורייה.- וכו’ .- בפועל דני יחזקאל הפחדן והמושחת הזה , שרעד מהדיקטטור רפי עמיאל , הפך את… עורו , שתק עת נחקר במשטרה , ונתן יד למאפיה הזאת .- רפי עמיאל כאתנן , שמתאים למקצוע העתיק בעולם , השאיר את דני יחזקאל …ב”תפקידו” !‬

כתיבת תגובה

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.