עמוד הבית » חושפי שחיתוית » שוקי משעול -חושף שחיתות

שוקי משעול -חושף שחיתות

אחד השותפים של רותם למסע חשיפת המאפייה ברשות המסים הוא שוקי משעול שהיה למעשה היחיד מתוך “קבוצת ה-15” שנחשף בתקשורת כמעט ממש כמו רותם ולצערנו שילם ומשלם מחיר כבד. אתמול נדחה ערעורו במחוזי ירושלים על הרשעתו בתיק הפלילי שתפרו לו המושחתים בראשות איתן רוב.
תקראו מה כותב שוקי – אני סיימתי לקרוא עם דמעות בעיניים…
בהמשך נעלה פה סרטון מיוחד על חלקו של שוקי בחשיפת פרשת רשות המסים ועל מחול השדים שהעבירה אותו המערכת.photo
שוקי – תהיה חזק,
אנחנו איתך ולשירותך לכל פעולות מחאה ואחרות שתבקש !
|רוני
שוקי משעול :
2015-02-05 חברים יקרים בצער ובכאב , אני רוצה לשתף אתכם ולשמוע את דעתכם – קצת ארוך אבל שווה קריאה – מבטיח .
כחושף שחיתות ואחד הבכירים הגיע הזמן להביא לידיעתכם החיסול הממוקד , את המעללים ומסכת הייסורים אותה עובר חושף השחיתות מאז שהחל בחשיפת שחיתות של מערכות שלטוניות כוחניות ומושחתות : –
רובכם כבר מכירים את העובדה שכתב האישום נגדי הוא תוצאה של תפירת תיק שתוכנן היטב על ידי איתן רוב מי שהיה מנהל רשות המיסים שדאג יחד עם מירי גולן שהייתה לפני פרישה וציפתה למינוי של שופטת ורצתה את תמיכתו של איתן רוב , יחד עם נחום לוי ונאור וולפמן מיח”א חברו של יורם טיבי מרשות המיסים לשתול במשרדי מצלמות החל מדצמבר 2003 כדי לעקוב אחרי הפעולות שלי ושל רפי רותם בחשיפת מעשה השחיתות של איתן רוב ושל בכירים ברשות המיסים .
אני הייתי אז בתפקיד בכיר ומוערך -מנהל מע”מ ת”א 1 ו 2 ., כאשר ברקע הייתה העובדה שכבר בשנת 1998 חשפתי והתרעתי על שחיתות ברשות המיסים ,בשנת 2000 הגשתי בג”צ ובעקבות כך הודח מתפקידו מוטי איילון מנהל המכס דאז ובמקומו הוצנח איתן רוב חברו של מוטי איילון – איתן רוב שחשש ממני חשש גדול ועשה הכל שבבוא היום לא יהיה לי פתחון פה למעלליו ומעשה השחיתו שלו פעל כדי שאף אחד לא יאמין לי ……. על ידי הפיכתי לעבריין … הכל בהמשך …. .

בעקבות תפירת התיק נגדי והחיסול הממוקד , הורשעתי בספטמבר 2012 בבית משפט השלום בת”א על ידי השופטת דניאלה שיריזלי בקבלה במרמה של 542 ₪ מהמדינה דמי השתתפות בביטוח הרכב שלי ופגיעה בסודיות במספר מקרים לפי סעיף 142 לחוק מע”מ ,נגזרו עליי כעונש 5 חודשי עבודות שירות ו 20,000 ₪ קנס אותם כבר שילמתי .

חקירה סמויה שהחלה נגדי בדצמבר 2003 על מנת לתפור לי תיק ולעשות לי חיסול ממוקד , ארבע חודשים בלבד לאחר שהתרעתי במכתב למנהל רשות המיסים איתן רוב וסגניו על מעשי השחיתות בתיק ” אלוג ” , הביאה למעצרי ב 29.3.2005 , נעצרתי ל 12 ימים ולילות רצופים הושמתי בתנאי מעצר מהקשים ביותר עם שבחי”ם פלסטינים ,רוצחים ,מסוממים ,אנסים ומעלימי מס שזיהו אותי כמי ששלח אותם לכלא בגין עבירות מס . פרסמו עליי דברים קשים ביותר והחשידו אותי בעבירות שוחד ,איומים ומה לא ….. כל זאת בהתבסס כביכול על ידיעות מודיעיניות סודיות ממוחזרות !! ? שהועברו למשטרה על ידי אנשיו של איתן רוב וטיבי יורם שניהל תיק א ‘ של שוקי משעול תיק החיסול שדבר קיומו נתגלה במקרה מעדותו של עוזרו בבית המשפט , הכל עשה איתן רוב במטרה לסכל את פעולות חשיפת השחיתות נגדו .

בסופה של חקירה קשה מבזה וממושכת שעלתה למדינה עשרות מיליוני שקלים , חקירה שנחקרו בה מאות אנשים , חקירה שהופעלו בה סוכנים מדיחים , חקירה שנחקרו בה בני משפחתי הבת שלי שטרם מלאו לה אז 18 שנה ,חבריי וכל מי שהכיר אותי , חקירה שכללה חיפושים בכל מקום אפשרי , הופעלו בה האזנות סתר מתקדמות און ליין כולל וידאו לבית שלי למשרד שלי לבית הוריי וחבריי , מעקבים שוטפים כולל שהלכתי לשפוך זבל ב 12 בלילה וכד’ . 80 שוטרים הועסקו בפשיטה על 8 ממכריי ביום מעצרי 29.3.2005 חקירה אותה ניהלה יאח”ה היחידה הארצית לחקירות הונאה – ” יחידת הדגל של משטרת ישראל ” – ! שחוקרת ראשי ממשלה מכהנים ושרים …. …….. לאיזה כבוד גדול זכיתי ??!!! מעניין למה ? .

ביום 29.3.2006 הוגש נגדי כתב אישום בתיק התפור על קבלה במרמה של 542 ₪ השתתפות המדינה בביטוח הרכב שלי , ופגיעה בסודיות לפי סעיף 142 לחוק מע”מ כהערה אציין שזה קישקוש אחד גדול וכל מה שכביכול גיליתי הם דברים גלויים וידועים שנאמרים במהלך עבודה בצורה שגרתית ביותר ונמצאים בגוגל ובאתר האינטרנט של רשות המיסים .

אבל.. הפרקליטות בראשותה של רות דוד שהיום אנחנו יודעים את מעורבותה יחד עם רונאל פישר החליטה להתנקם בי מסיבותיה שלה … !! ולהגיש נגדי את כתב האישום , עוד קודם לכן נתבקשתי להודות בחלק מהאישומים להתפטר מהעבודה וכתב האישום נגדי ימחק – לא הסכמתי …… !!! הפרקליטה שליוותה את התיק בהתחלה עפרה כרמני סברה שאין מקום להגיש נגדי כתב אישום ומייד הוחלפה בפרקליטה מליטנטית בשם רביד שיפמן שעשתה הכל אבל ממש הכל כולל הסתרת חמר ,לשקר ולצעוק בבית המשפט .
גם העדות שלי על דוכן העדים בדבר מערכת היחסים האינטימיים בין עו”ד רונאל פישר לרות דוד עליהם סיפר לי בזמנו רונאל פישר עצמו ואשר הוקלטה על ידי יאח”ה . עדות אשר נשמעה היטב על ידי עו”ד רביד שיפמן והשופטת דניאלה שיריזלי – נקברה ולא טופלה !! .

כתב האישום בתיק התפור נגדי הוגש ב 29.3.2006 ומייד באותו יום קבלתי מכתב פיטורין מנציב שירות המדינה הולנדר שמואל ששיתף פעולה עם איתן רוב ושידו הייתה במעל – וכך אחרי כמעט 30 שנה בשירות ולאחר 6 שנות קבע בצה”ל בדרגת רב סרן , אב לשלשה ילדים שכולם שירתו בצה”ל בן במודיעין , בת קצינת חומרים מסוכנים , ובת לוחמת במג”ב שירתה 3 שנים רצופות . מצאתי עצמי נזרק לכל הרוחות ללא פרנסה ללא שנתנו לי הזדמנות להתגונן … ” חזקת החפות ” עלק !!! , מאוחר יותר גם לקחו ממני את כל הזכויות הפנסיוניות שלי ונותרתי חייב למדינה למעלה מ 2 מיליון ש”ח .

הגשתי תביעה נגד הפיטורין שלי לבית הדין האזורי בת”א וב 15.8.2010 אחרי 6 שנים של הוכחות ובהתבסס על עדויות הנתבעות המשנה לנציב שירות המדינה יעקב ברגר ועו”ד יעל אמזלג , קבעה השופטת בפסה”ד 7868/06 חגית שגיא כי הפיטורין שלי נעשו שלא כדין ,הורתה לבטל את הפיטורים וקבעה חד משמעית כי : ” הפרקליטות שימשה חותמת גומי של נציבות שירות המדינה ” .

המדינה ערערה לבית הדין הארצי . מספר פעמים הוחלף ההרכב עד שלבסוף נבחר השופט שמואל צור שהיה חודש לפני פרישה , אחרי חצי שעה של דיון בארצי באוקטובר 2011 קבע השופט ההזוי שהפיטורים שלי בוצעו כדין . הפרקליטות פיטרה אותי רטוראקטיבית החל מיולי 2006 ושללה ממני את כל הזכויות הפנסיוניות שלי .

חשבתי שעם כישוריי והאמת שלי אנצח אותם ….. לאחר כמעט 7 שנים של משפט אצל שיריזלי אחרי שפעם אחרי פעם אמרה ורשמה בפרוטוקולים ובקשה מהפרקליטות למשוך את כתב האישום ולברר את העובדות במישור המשמעתי – ה ו ר ש ע ת י .

המושחתים ניצחו – מדינת ישראל הפכה אותי לעבריין מורשע …… . נתנה הגנה למושחתים . הקידום של השופטת דניאלה שיריזלי למחוזי ניצח את האמת שלי !!!

כלוחם צדק ותיק לקחתי אוויר … נשמתי עמוק ואמרתי נמשיך הלאה לבית המשפט המחוזי אולי שם אקבל אוזן קשבת . את הערעור הגשתי ב אוקטובר 2012 , הפרקליטות כדי להקשות עליי ולהתנכל לי הגישה גם היא ערעור על קלות העונש כביכול .

דיון בערעור בפני הרכב השופטים יורם נעם , משה בר-עם וכרמי מוסק התקיים ביום 13.9.2013 בדיון עשה לי רושם שסוף סוף אני עומד בפני שופטים רציניים שיעשו עמי צדק !! ניצוץ של תקווה עלה בי .

במקביל אני מנהל בבית הדין לעבודה תביעות להשבת הכספים שנלקחו ממני שלא כדין , וביום 3.12.2014 רק לפני חודשיים , זכיתי בתביעה בתיק על”ח 58209-05-12 ובו ניתן פסק דין חד משמעי שלקיחת הכספים ממני נעשה שלא כדין …על הפרקליטות להורות להשיב לי את הכספים בתוך 30 יום כך נאמר בפסק הדין ,כמובן שהפרקליטות לא עשתה כך ועל הגשתי תביעה לביזיון בית משפט שמתבררת בימים אלה .

המתנתי לפסה” ד בערעור למחוזי למעלה משנתיים לקבלת פסה”ד והוא בושש לבוא !! חשבי לעצמי שהרכב השופטים שעשה עליי בתחילה רושם טוב מתעמק בטיעונים שלי ועושה מלכתו נאמנה ….. ?!! ביום 29.1.2015 מגיש שלמה למברגר פרקליט מחוז ת”א החדש לבית המשפט המחוזי בקשה למתן פסק דין , וכך הוא כותב ” שמיעת טיעוני הצדדים בערעורים שבכותרת נסתיימה ביום 16.9.13 . בנסיבות אלה מתבקש ,מתבקש בית המשפט הנכבד ליתן פסק דין . ”

והנה עוד באותו יום יצאה החלטה של השופטים ” פסה”ד בערעורים יינתן ביום 5.2.2015 שעה 13:00 – לשלוח ההחלטה בפקסמיליה לצדדים ” .
התכוננתי ליום הזה פיזית ונפשית , בבקר הסתפרתי , התקלחתי , התגלחתי לבשתי בגדים חדשים ,חולצה לבנה וחליפה , שמתי דאודורנט בושם אפטר שייב ונסעתי נפעם ונרגש לעיר הקודש ירושלים להיכל הקודש בית המשפט המחוזי בירושלים .

הגעתי לאולם בית המשפט בפתח חיכו לי כתבים של ערוץ 2 גיא פלג שביקשו לראיין אותי ולשוחח איתי , אחרי המתנה מורטת עצבים ומותחת שעה 13:30 נכנסנו לאולם אני עו”ד שלי שרון קיינן שני הכתבים הנחמדים הפרקליטה רביד שיפמן והעוזרת שלה . השופט יורם נעם קורא בשמי אנחנו מתיישבים בקדמת האולם , השופט מחזיק ערימה של דפים ביד אומר ” הערעורים נדחו ” מוסר את הדפים לעו”ד שרון קיינן ורביד שיפמן ממלמל עוד כמה מילים וזהו……. שעה 13:31 כבר היינו בחוץ .

ככה בהינף יד בזלזול מוחלט אחרי כמעט 13 שנה מאז שאיתן רוב החליט להתנקם בי , שלחו אותי השופטים לריצוי 5 חודשי מאסר בעבודות שירות לקחו ממני קנס 20000 ש”ח ,הפכו אותי לעבריין מורשע החריבו עליי את עולמי כליל וכיבו את ניצוץ התקווה שהם עצמם עוררו בי . יצאתי מאולם בוש נכלם ומושפל לא ידעתי את נפשי עוד הספקתי להתראיין לערוץ 2 לא זוכר מה אמרתי שם . חשבתי באותו רגע שאולי הם השופטים צודקים ואני באמת עבריין … הם בטח נימקו היטב את החלטתם .

נהגתי את רכבי כל הדרך הביתה לת”א אני מוטרד ורק מהרהר בדבר לא יודע איך הגעתי הביתה בשלום . אני מיד מתיישב לקרוא את פסה”ד … קורא וקורא …. וקורא ….. ולעזאזל אין בו ממש כלום !!! כל פסה”ד זה סקירה של האירועים … מה הפרקליטות אמרה …. מה אני אמרתי מה החליטה השופטת שיריזלי …… פאנצ’-ליין של השופט כרמי מוסק … ” צדק בית המשפט השלום בהחלטתו ” שזה חזר על עצמו פעם אחר פעם .. חוץ מזה כלום…. נדה לא נימוק לא דיון בטיעונים ממש כלום …ובסוף השופט נעם יורם – אני מסכים , השופט משה בר-עם – אני מסכים .
— לא יאומן כי יסופר — .

התקשרתי מייד לעורכי הדין שלי גם הם אומרים אותו דבר ממש ביזיון ….. מה עושים ?!!!

נגיש בר”ע (בקשת רשות לעליון ) הם אומרים ……. יש סיכוי אני שואל ? לא !! הם עונים בית משפט עליון לא מתערב !!.

אז מה …. עושים ? היום אני בן 56 אב ל 3 ילדים נפלאים ,סבא ל 3 נכדים מדהימים ,השתקמתי ולפני שנה התחלתי לעבוד כמנהל רכש ולוגיסטיקה בחברה גדולה במרכז הארץ ואני משתכר יפה , כתוצאה מהמצב והמתחים בריאותי נפגע קשות ואני צריך לעבור ניתוחים קשים מאוד שבשלב זה אני דוחה אותם בגלל העבודה.

אז זהו ככה …. אחרי כל כך הרבה שנים וסבל רב אני צריך להפסיד את עבודתי , להמשיך לסבול ולקבור את חיי בסגה הזויה ??

חברים יקרים אני משתף אתכם כי דעתכם חשובה לי , אני מצוי ברגעים קשים של משבר אישי אבקש לשמוע דעתכם .

שוקי משעול – חושף פרשות שחיתות ברשות המיסים

2015-02-05 חברים יקרים בצער ובכאב , אני רוצה לשתף אתכם ולשמוע את דעתכם – קצת ארוך אבל שווה קריאה – מבטיח .כחושף שחיתות ואחד הבכירים הגיע הזמן להביא לידיעתכם החיסול הממוקד , את המעללים ומסכת הייסורים אותה עובר חושף השחיתות מאז שהחל בחשיפת שחיתות של מערכות שלטוניות כוחניות ומושחתות : –
רובכם כבר מכירים את העובדה שכתב האישום נגדי הוא תוצאה של תפירת תיק שתוכנן היטב על ידי איתן רוב מי שהיה מנהל רשות המיסים שדאג יחד עם מירי גולן שהייתה לפני פרישה וציפתה למינוי של שופטת ורצתה את תמיכתו של איתן רוב , יחד עם נחום לוי ונאור וולפמן מיאח”ה
חברו של יורם טיבי מרשות המיסים לשתול במשרדי מצלמות החל מדצמבר 2003 כדי לעקוב אחרי הפעולות שלי ושל רפי רותם בחשיפת מעשה השחיתות של איתן רוב ושל בכירים ברשות המיסים .
אני הייתי אז בתפקיד בכיר ומוערך -מנהל מע”מ ת”א 1 ו 2 ., כאשר ברקע הייתה העובדה שכבר בשנת 1998 חשפתי והתרעתי על שחיתות ברשות המיסים ,בשנת 2000 הגשתי בג”צ ובעקבות כך הודח מתפקידו מוטי איילון מנהל המכס דאז ובמקומו הוצנח איתן רוב חברו של מוטי איילון – איתן רוב שחשש ממני חשש גדול ועשה הכל שבבוא היום לא יהיה לי פתחון פה למעלליו ומעשה השחיתו שלו פעל כדי שאף אחד לא יאמין לי ……. על ידי הפיכתי לעבריין … הכל בהמשך …. .

בעקבות תפירת התיק נגדי והחיסול הממוקד , הורשעתי בספטמבר 2012 בבית משפט השלום בת”א על ידי השופטת דניאלה שיריזלי בקבלה במרמה של 542 ₪ מהמדינה דמי השתתפות בביטוח הרכב שלי ופגיעה בסודיות במספר מקרים לפי סעיף 142 לחוק מע”מ ,נגזרו עליי כעונש 5 חודשי עבודות שירות ו 20,000 ₪ קנס אותם כבר שילמתי .

חקירה סמויה שהחלה נגדי בדצמבר 2003 על מנת לתפור לי תיק ולעשות לי חיסול ממוקד , ארבע חודשים בלבד לאחר שהתרעתי במכתב למנהל רשות המיסים איתן רוב וסגניו על מעשי השחיתות בתיק ” אלוג ” , הביאה למעצרי ב 29.3.2005 , נעצרתי ל 12 ימים ולילות רצופים הושמתי בתנאי מעצר מהקשים ביותר עם שבחי”ם פלסטינים ,רוצחים ,מסוממים ,אנסים ומעלימי מס שזיהו אותי כמי ששלח אותם לכלא בגין עבירות מס . פרסמו עליי דברים קשים ביותר והחשידו אותי בעבירות שוחד ,איומים ומה לא ….. כל זאת בהתבסס כביכול על ידיעות מודיעיניות סודיות ממוחזרות !! ? שהועברו למשטרה על ידי אנשיו של איתן רוב וטיבי יורם שניהל תיק א ‘ של שוקי משעול תיק החיסול שדבר קיומו נתגלה במקרה מעדותו של עוזרו בבית המשפט , הכל עשה איתן רוב במטרה לסכל את פעולות חשיפת השחיתות נגדו .

בסופה של חקירה קשה מבזה וממושכת שעלתה למדינה עשרות מיליוני שקלים , חקירה שנחקרו בה מאות אנשים , חקירה שהופעלו בה סוכנים מדיחים , חקירה שנחקרו בה בני משפחתי הבת שלי שטרם מלאו לה אז 18 שנה ,חבריי וכל מי שהכיר אותי , חקירה שכללה חיפושים בכל מקום אפשרי , הופעלו בה האזנות סתר מתקדמות און ליין כולל וידאו לבית שלי למשרד שלי לבית הוריי וחבריי , מעקבים שוטפים כולל שהלכתי לשפוך זבל ב 12 בלילה וכד’ . 80 שוטרים הועסקו בפשיטה על 8 ממכריי ביום מעצרי 29.3.2005 חקירה אותה ניהלה יאח”ה היחידה הארצית לחקירות הונאה – ” יחידת הדגל של משטרת ישראל ” – ! שחוקרת ראשי ממשלה מכהנים ושרים …. …….. לאיזה כבוד גדול זכיתי ??!!! מעניין למה ? .

ביום 29.3.2006 הוגש נגדי כתב אישום בתיק התפור על קבלה במרמה של 542 ₪ השתתפות המדינה בביטוח הרכב שלי , ופגיעה בסודיות לפי סעיף 142 לחוק מע”מ כהערה אציין שזה קישקוש אחד גדול וכל מה שכביכול גיליתי הם דברים גלויים וידועים שנאמרים במהלך עבודה בצורה שגרתית ביותר ונמצאים בגוגל ובאתר האינטרנט של רשות המיסים .

אבל.. הפרקליטות בראשותה של רות דוד שהיום אנחנו יודעים את מעורבותה יחד עם רונאל פישר החליטה להתנקם בי מסיבותיה שלה … !! ולהגיש נגדי את כתב האישום , עוד קודם לכן נתבקשתי להודות בחלק מהאישומים להתפטר מהעבודה וכתב האישום נגדי ימחק – לא הסכמתי …… !!! הפרקליטה שליוותה את התיק בהתחלה עפרה כרמני סברה שאין מקום להגיש נגדי כתב אישום ומייד הוחלפה בפרקליטה מליטנטית בשם רביד שיפמן שעשתה הכל אבל ממש הכל כולל הסתרת חמר ,לשקר ולצעוק בבית המשפט .
גם העדות שלי על דוכן העדים בדבר מערכת היחסים האינטימיים בין עו”ד רונאל פישר לרות דוד עליהם סיפר לי בזמנו רונאל פישר עצמו ואשר הוקלטה על ידי יאח”ה . עדות אשר נשמעה היטב על ידי עו”ד רביד שיפמן והשופטת דניאלה שיריזלי – נקברה ולא טופלה !! .

כתב האישום בתיק התפור נגדי הוגש ב 29.3.2006 ומייד באותו יום קבלתי מכתב פיטורין מנציב שירות המדינה הולנדר שמואל ששיתף פעולה עם איתן רוב ושידו הייתה במעל – וכך אחרי כמעט 30 שנה בשירות ולאחר 6 שנות קבע בצה”ל בדרגת רב סרן , אב לשלשה ילדים שכולם שירתו בצה”ל בן במודיעין , בת קצינת חומרים מסוכנים , ובת לוחמת במג”ב שירתה 3 שנים רצופות . מצאתי עצמי נזרק לכל הרוחות ללא פרנסה ללא שנתנו לי הזדמנות להתגונן … ” חזקת החפות ” עלק !!! , מאוחר יותר גם לקחו ממני את כל הזכויות הפנסיוניות שלי ונותרתי חייב למדינה למעלה מ 2 מיליון ש”ח .

הגשתי תביעה נגד הפיטורין שלי לבית הדין האזורי בת”א וב 15.8.2010 אחרי 6 שנים של הוכחות ובהתבסס על עדויות הנתבעות המשנה לנציב שירות המדינה יעקב ברגר ועו”ד יעל אמזלג , קבעה השופטת בפסה”ד 7868/06 חגית שגיא כי הפיטורין שלי נעשו שלא כדין ,הורתה לבטל את הפיטורים וקבעה חד משמעית כי : ” הפרקליטות שימשה חותמת גומי של נציבות שירות המדינה ” .

המדינה ערערה לבית הדין הארצי . מספר פעמים הוחלף ההרכב עד שלבסוף נבחר השופט שמואל צור שהיה חודש לפני פרישה , אחרי חצי שעה של דיון בארצי באוקטובר 2011 קבע השופט ההזוי שהפיטורים שלי בוצעו כדין . הפרקליטות פיטרה אותי רטוראקטיבית החל מיולי 2006 ושללה ממני את כל הזכויות הפנסיוניות שלי .

חשבתי שעם כישוריי והאמת שלי אנצח אותם ….. לאחר כמעט 7 שנים של משפט אצל שיריזלי אחרי שפעם אחרי פעם אמרה ורשמה בפרוטוקולים ובקשה מהפרקליטות למשוך את כתב האישום ולברר את העובדות במישור המשמעתי – ה ו ר ש ע ת י .

המושחתים ניצחו – מדינת ישראל הפכה אותי לעבריין מורשע …… . נתנה הגנה למושחתים . הקידום של השופטת דניאלה שיריזלי למחוזי ניצח את האמת שלי !!!

כלוחם צדק ותיק לקחתי אוויר … נשמתי עמוק ואמרתי נמשיך הלאה לבית המשפט המחוזי אולי שם אקבל אוזן קשבת . את הערעור הגשתי ב אוקטובר 2012 , הפרקליטות כדי להקשות עליי ולהתנכל לי הגישה גם היא ערעור על קלות העונש כביכול .

דיון בערעור בפני הרכב השופטים יורם נעם , משה בר-עם וכרמי מוסק התקיים ביום 13.9.2013 בדיון עשה לי רושם שסוף סוף אני עומד בפני שופטים רציניים שיעשו עמי צדק !! ניצוץ של תקווה עלה בי .

במקביל אני מנהל בבית הדין לעבודה תביעות להשבת הכספים שנלקחו ממני שלא כדין , וביום 3.12.2014 רק לפני חודשיים , זכיתי בתביעה בתיק על”ח 58209-05-12 ובו ניתן פסק דין חד משמעי שלקיחת הכספים ממני נעשה שלא כדין …על הפרקליטות להורות להשיב לי את הכספים בתוך 30 יום כך נאמר בפסק הדין ,כמובן שהפרקליטות לא עשתה כך ועל הגשתי תביעה לביזיון בית משפט שמתבררת בימים אלה .

המתנתי לפסה” ד בערעור למחוזי למעלה משנתיים לקבלת פסה”ד והוא בושש לבוא !! חשבי לעצמי שהרכב השופטים שעשה עליי בתחילה רושם טוב מתעמק בטיעונים שלי ועושה מלכתו נאמנה ….. ?!! ביום 29.1.2015 מגיש שלמה למברגר פרקליט מחוז ת”א החדש לבית המשפט המחוזי בקשה למתן פסק דין , וכך הוא כותב ” שמיעת טיעוני הצדדים בערעורים שבכותרת נסתיימה ביום 16.9.13 . בנסיבות אלה מתבקש ,מתבקש בית המשפט הנכבד ליתן פסק דין . ”

והנה עוד באותו יום יצאה החלטה של השופטים ” פסה”ד בערעורים יינתן ביום 5.2.2015 שעה 13:00 – לשלוח ההחלטה בפקסמיליה לצדדים ” .
התכוננתי ליום הזה פיזית ונפשית , בבקר הסתפרתי , התקלחתי , התגלחתי לבשתי בגדים חדשים ,חולצה לבנה וחליפה , שמתי דאודורנט בושם אפטר שייב ונסעתי נפעם ונרגש לעיר הקודש ירושלים להיכל הקודש בית המשפט המחוזי בירושלים .

הגעתי לאולם בית המשפט בפתח חיכו לי כתבים של ערוץ 2 גיא פלג שביקשו לראיין אותי ולשוחח איתי , אחרי המתנה מורטת עצבים ומותחת שעה 13:30 נכנסנו לאולם אני עו”ד שלי שרון קיינן שני הכתבים הנחמדים הפרקליטה רביד שיפמן והעוזרת שלה . השופט יורם נעם קורא בשמי אנחנו מתיישבים בקדמת האולם , השופט מחזיק ערימה של דפים ביד אומר ” הערעורים נדחו ” מוסר את הדפים לעו”ד שרון קיינן ורביד שיפמן ממלמל עוד כמה מילים וזהו……. שעה 13:31 כבר היינו בחוץ .

ככה בהינף יד בזלזול מוחלט אחרי כמעט 13 שנה מאז שאיתן רוב החליט להתנקם בי , שלחו אותי השופטים לריצוי 5 חודשי מאסר בעבודות שירות לקחו ממני קנס 20000 ש”ח ,הפכו אותי לעבריין מורשע החריבו עליי את עולמי כליל וכיבו את ניצוץ התקווה שהם עצמם עוררו בי . יצאתי מאולם בוש נכלם ומושפל לא ידעתי את נפשי עוד הספקתי להתראיין לערוץ 2 לא זוכר מה אמרתי שם . חשבתי באותו רגע שאולי הם השופטים צודקים ואני באמת עבריין … הם בטח נימקו היטב את החלטתם .

נהגתי את רכבי כל הדרך הביתה לת”א אני מוטרד ורק מהרהר בדבר לא יודע איך הגעתי הביתה בשלום . אני מיד מתיישב לקרוא את פסה”ד … קורא וקורא …. וקורא ….. ולעזאזל אין בו ממש כלום !!! כל פסה”ד זה סקירה של האירועים … מה הפרקליטות אמרה …. מה אני אמרתי מה החליטה השופטת שיריזלי …… פאנצ’-ליין של השופט כרמי מוסק … ” צדק בית המשפט השלום בהחלטתו ” שזה חזר על עצמו פעם אחר פעם .. חוץ מזה כלום…. נדה לא נימוק לא דיון בטיעונים ממש כלום …ובסוף השופט נעם יורם – אני מסכים , השופט משה בר-עם – אני מסכים .
— לא יאומן כי יסופר — .

התקשרתי מייד לעורכי הדין שלי גם הם אומרים אותו דבר ממש ביזיון ….. מה עושים ?!!!

נגיש בר”ע (בקשת רשות לעליון ) הם אומרים ……. יש סיכוי אני שואל ? לא !! הם עונים בית משפט עליון לא מתערב !!.

אז מה …. עושים ? היום אני בן 56 אב ל 3 ילדים נפלאים ,סבא ל 3 נכדים מדהימים ,השתקמתי ולפני שנה התחלתי לעבוד כמנהל רכש ולוגיסטיקה בחברה גדולה במרכז הארץ ואני משתכר יפה , כתוצאה מהמצב והמתחים בריאותי נפגע קשות ואני צריך לעבור ניתוחים קשים מאוד שבשלב זה אני דוחה אותם בגלל העבודה.

אז זהו ככה …. אחרי כל כך הרבה שנים וסבל רב אני צריך להפסיד את עבודתי , להמשיך לסבול ולקבור את חיי בסגה הזויה ??

חברים יקרים אני משתף אתכם כי דעתכם חשובה לי , אני מצוי ברגעים קשים של משבר אישי אבקש לשמוע דעתכם .

שוקי משעול – חושף פרשות שחיתות ברשות המיסים .

כתיבת תגובה