עמוד הבית » פוסטים מפייסבוק » רשות המסים – מדינה שלהם !

רשות המסים – מדינה שלהם !

10959629_972987926047780_7884596116256692117_n

*** הם עושים בכספי המסים שלכם מה שהם רוצים .

* לזמן קצוב , כדי שהם יבינו שהם לא יכולים לשחק בכספי ציבור – מרד מסים , זה הפיתרון !

על מה מוציאים במס ההכנסה את הכסף שלכם? כנראה לא על מה שהייתם מצפים. 13 אלף ש”ח (!) בשביל ביגוד לקט-רגל וכדורסל, 30 אלף ש”ח על מפיגי ריחות (!), ציוד באולינג באלפי שקלים, 25 אלף ש”ח על מופעי טלפתיה, עשרות אלפים על מסיבות פרישה לעובדים, וזה רק הכסף הקטן – 1.6 מיליון ש”ח (!!!) שולמו רק למלון אחד בירושלים, בנוסף למאות אלפים ששולמו לחברות תיירות נוספות.

כן, נראה שברשות המיסים לא מפסיקים לחגוג – וגם במחלקות מע”מ ומכס לא נשארו מקופחים: 2.5 מיליון ש”ח (!) הוציאו שם על תשלומים למלונות וחברות תיירות. ורשימת ההוצאות המנופחות ברשות המיסים פשוט לא נגמרת – מחבטי טניס באלפי שקלים, 128 אלף ש”ח לכיבודים עבור ההנהלה, עשרות אלפים על רישום לימי ספורט – הרשימה, שפורסמה לאחרונה בעקבות פנייה של התנועה לחופש המידע, נמשכת ונמשכת.

אבל במקרה של רשות המיסים, ההוצאות המוזרות האלה הן כנראה רק קצה הקרחון, והתהיות שנוגעות להתנהלות הרשות לא קשורות רק לבזבוז כספי ציבור. בזמן שמתפרסם שפוליטיקאים מסויימים (כמו אולמרט, ברק, ובן-אליעזר) מתעשרים באופן בלתי מוסבר ורוכשים לעצמם דירות יוקרה – לא נראה שרשות המיסים עושה הרבה בשביל לחקור את העניין – זאת בניגוד לנמרצות שהיא בד”כ מגלה מול אזרחים מהשורה. כבר מזמן פנינו לרשות המיסים ודרשנו שלא יינתן יחס מועדף לאף אחד. וכל זה עוד לפני שאנחנו מזכירים את הטענות של חושף השחיתות ברשות המיסים, רפי רותם – טענות חמורות ביותר, בין השאר על הטבות למקורבים וקשרים אישיים שהשפיעו על קבלת ההחלטות – שרבות מהן עדיין לא נחקרו.

הגיע הזמן שמישהו ברשות המיסים יתעורר ויזכר שתפקידו לשרת את הציבור. אנחנו מצפים לראות מרשות המיסים פחות הוצאות על באולינג וקט-רגל, ויותר חקירה רצינית של מי שעובר על החוק – אפילו אם הוא פוליטיקאי או נושא במשרה בכירה.

(תמונה פורסמה ב-YNET; הכיתוב שלנו)

כתיבת תגובה